Vítejte v magickém světě orientu!

V zemích půlměsíce je s popíjením čaje neodmyslitelně spjato pokuřování vonného tabáku skrze bublající vodní dýmku. Nejedná se o kouření v pravém slova významu, nýbrž o rituál pro uklidnění všech smyslů.

Vodní Dýmka

Neboli šíša, nargilé, hookah jest magické to zařízení, pomocí něhož lze kouřiti tabáku dobrého, omamně vonného v rozličných chutích naloženého.

Donec pellentesque nunc vel ipsum auctor, commodo ultricies est eleifend. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Quisque sollicitudin ex in turpis tincidunt dictum. Nulla facilisi. Proin sagittis.

Jednotkové balení tabáku

Dle přísné regule zákona nabízíme vybrané příchutě tabáku, které dále nelze míchati! Ku libosti ctěného hosta, vybrali jsme to nejlepší z nabídky světoznámých tabákových firem Al Fakher, Medité.
Pro labužníky dýmu dovolujeme si též speciální tabákové směsi představit, které naleznete pouze ve vybraných čajovnách, neb našimi dodavateli tvořeny jsou.
Tabák podáváme v kvalitních dýmkách s korunkou Vortex značky Sahara Smoke, nebo tzv. Batcha korunkou značky Kaya. Nově také specialitka s názvem Kaloud Lotus od výrobce dýmek Amy Deluxe ku dostání zde jest. Nebojte se obsluhy zeptati se na další uhlí, které dostanete grátis! Hygienický náustek zahrnut v ceně

Hookah Squeeze

Alternativa kouření. Skvělý způsob jak nahradit tabák a dopřát si přitom stejný požitek. Vaporizační pasta neobsahuje nikotin a oproti tabáku tak neposkytuje typický povzbuzující pocit. Vše ostatní zůstalo zachováno: výrazná vůně, plná chuť, hustá oblaka páry. Výběr pasty této ptejte se u obsluhy.